POLITYKA PRYWATNOŚCI

Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej jako Polska Press Grupa), wydawca aplikacji mobilnych (dalej jako aplikacje mobilne) darzy swoich użytkowników wielkim szacunkiem i przykłada wielką wagę do respektowania praw im przysługujących, ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności. Dlatego też odnośnie użytkowników naszych aplikacji mobilnych gromadzimy informacje pomagające nam lepiej zrozumieć ich potrzeby i bezustannie dostosowywać aplikacje mobilne, ich funkcjonalność i ergonomię do wciąż zmieniających się oczekiwań, jak również przygotować opracowania statystyczne pozwalające nam dostosować naszą ofertę do oczekiwań użytkowników. Między innymi w tym celu zbieramy i przetwarzamy niezbędne dane użytkowników. W celu dokładnego wyjaśnienia zasad i mechanizmów stosowanych przy gromadzeniu i przetwarzaniu Twoich danych stworzyliśmy niniejszą Politykę Prywatności.


Polska Press Grupa bez Twojej zgody nie zbiera danych osobowych, a wyłącznie dane nie posiadające takiego przymiotu, w szczególności dane demograficzne i dane dotyczące użytkowania aplikacji mobilnej. Zbieranie odbywa się, w zależności od rodzaju danych, z inicjatywy użytkownika lub automatycznie. Dane te nie identyfikują Twojej osoby ani nie pozwalają na jej identyfikację.


Jednym z rodzajów takich danych są dane geolokalizacyjne (tj. dane dotyczące położenia w przestrzeni). Geolokalizacja wykorzystywana przez aplikację jest procesem określania położenia Twojego urządzenia na Ziemi. Aplikacje, które wykorzystują geolokalizację, informują Cię o tym przy instalacji. Pozyskane dane są wykorzystywane w celu zaprezentowania Ci informacji dopasowanych do kontekstu lokalizacji (ogłoszenia i informacje w pobliżu, wsparcie wyboru miasta, centrowanie map, itp. .) oraz w użytkowanych systemach analitycznych w celach statystycznych. Polska Press Grupa nie śledzi ani nie zapamiętuje położenia użytkownika w czasie korzystania z aplikacji. Dane o położeniu pobierane są tylko wtedy, gdy wymaga tego skorzystanie z powiązanej z nimi funkcji.
Usługi geolokalizacyjne możesz całkowicie wyłączyć w ustawieniach swojego urządzenia.


Dane zbierane automatycznie:
Podczas korzystania przez Ciebie z aplikacji mobilnej automatycznie zbierane są dane demograficzne. Statystyki użycia aplikacji, itp., dane te nie są danymi osobowymi i nie pozwalają na jednoznaczne zidentyfikowanie Twojej osoby.
W celu poprawy jakości świadczonych usług, Polska Press Grupa korzysta również z systemów do monitorowanie błędów aplikacji. W związku z powyższym, w przypadku wystąpienia błędu aplikacji, Polska Press Grupa może automatycznie zbierać również od Ciebie informacje dotyczące błędu aplikacji, w szczególności o stanie Twojego urządzenia w momencie wystąpienia błędu, identyfikacji Twojego urządzenia, fizycznej lokalizacji Twojego urządzenia w chwili wystąpienia błędu. Dane te nie będą miały charakteru danych osobowych.
Dodatkowo, w celu nawiązania z Tobą kontaktu w przypadku wystąpienia błędu aplikacji, Polska Press Grupa może poprosić Cię o podanie Twojego adresu e-mail.


Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami:
Wyłącznie gdy kontaktujesz się z nami celem dokonania danych czynności (np. złożenia reklamacji) za pomocą strony internetowej, telefonu czy też poczty e-mail, wymagać będziemy przekazania nam Twoich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail celem potwierdzenia Twojej tożsamości i możliwości zwrotnego kontaktu. Podanie tych danych nie jest obowiązkowe, lecz jest niezbędne do dokonania czynności lub uzyskania informacji, które Cię interesują. Dane te są usuwane natychmiast po ich wykorzystaniu.


Wykorzystywanie danych:
Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników aplikacji mobilnej lub też do zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, jak również celem udostępnienia określonych funkcjonalności (np. przy użyciu danych geolokalizacyjnych, o których mowa powyżej).


Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą a Polska Press Grupa będą wykorzystane wyłącznie w celu możliwie poprawnej, pełnej i sprawnej odpowiedzi na Twoje zapytanie.


W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?
Jeżeli podczas korzystania z aplikacji mobilnej wybrałeś dostępną opcję automatycznych powiadomień lub podobną, będziesz otrzymywać od nas wiadomości za pośrednictwem aplikacji mobilnej.


Sposoby zbierania danych:
Polska Press Grupa zbiera automatycznie dane dotyczące użytkowników aplikacji mobilnych przy użyciu zewnętrznych systemów analitycznych, takich jak: Flurry, Google Analytics for Mobile, inMobi adTracker, zgodnie z warunkami korzystania z tych narzędzi i zgodnie z ich politykami prywatności dostępnymi na odpowiednich stronach internetowych.


Partnerzy
Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów, ani aplikacji mobilnych podmiotów innych niż Polska Press Grupa, których dane kontaktowe lub linki widnieją podczas korzystania z aplikacji mobilnej.


Zmiany Polityki Prywatności
Oferta Polska Press Grupa będzie z czasem ulegać rozszerzeniu. Zmianie będą również ulegały technologie, standardy i wymagania związane z prowadzeniem działalności. Oznacza to, że w przyszłości Polska Press Grupa może, a czasem będzie musiała, wprowadzać modyfikacje w Polityce Prywatności. Wraz z każdą zmianą, nowa wersja Polityki Prywatności będzie dostępna dla naszych użytkowników wraz ze stosownym komunikatem i będzie obowiązywała w nowym brzmieniu od dnia powiadomienia o jej zmianie poprzez jej udostępnienie w nowej treści Użytkownikowi aplikacji. Wszelkie zmiany będą odpowiednio wyróżnione przez pierwszych 30 dni od dnia wprowadzenia zmian.


Korzystając w jakikolwiek sposób z aplikacji mobilnej, akceptujesz, Drogi Użytkowniku, zasady zawarte w niniejszej polityce prywatności.

Line

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.